Gönderi ve Teslimat Bilgileri

Satın alınan ürünlerin gönderim şekli ve teslimat bilgileri.

Çoklu Paket Gönderimi

Birden fazla ürün satın alırsanız siparişiniz tek pakette size ulaşır. İstisna durumlar hariç, aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı talep edilir. PTT kargo ile gelen ürünleri, teslim sırasında kargo bedelini ve ürün bedellerini ödeyerek abilrsiniz.

Teslim Alma

Siparişiniz, kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

Gönderim Alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.

Paketleme

Çankıristal'de her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler orijinal ambalajında, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.

Ücretlendirme

Kargo ödemesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Ürün gönderimleri anlaşmalı PTT kargo tarafından uygun fiyatlarla yapılmakta olup, müşteri talebi doğrultusunda farklı bir kargo firması ile gönderim yapılabilir.

Teslimat Süresi

15:00'dan önce ödemesi yapılmış ve tarafımıza bildirilmiş siparişler aynı gün kargoya verilir. 15:00'dan sonraki siparişleriniz ise ertesi gün kargo ile tarafınıza gönderilir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.

Ürününüzün size ulaşmaması durumunda info@cankirikayatuzu.org veya 0532 522 16 50 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

  • Aynı Gün Kargo ile Gönderim
  • Hızlı Destek
    0532 522 16 50
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • %100 Müşteri Memnuniyeti