Değerlerimiz

Güçlü değerlerimiz kültürümüzü tanımlar ve Çankıristal’in stratejisini misyonumuza ve vizyonumuza uygun şekilde icra etmemize yardımcı olur.

Müşterilerimiz velinimetimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

İnsana ve Çevreye Saygılıyız

Saygı, saygınlık ve saygı göstermeyi ifade eder. Yaşama ve insana duyduğumuz saygıdır. Yaşam haklarımıza, değerlerimize, inançlarımıza, hürriyetimize duyduğumuz saygıdır. Bilime ve bilgiye duyduğumuz saygıdır. Birbirimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, rakiplerimize, müşterilerimize duyduğumuz saygıdır. Kanunlara, kurallara duyduğumuz saygıdır. Çalışarak ve hak ederek elde ettiğimiz saygınlıktır. Doğruluğa ve eşitliğe gösterdiğimiz saygıdır.

Dürüstlükten Ödün Vermeyiz

Sözümüzün arkasındayız. Müşterilerimize verdiğimiz sözleri daima yerine getiriyoruz. Biz bu sözleri asla hafife almayız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi sonuna kadar yaparız. Bir hata yaptığımızda sorumluluğunu üstlenir, ders çıkarırız. Yaptığımız her şeyi doğru olduğuna gönülden inanarak yaparız.

İnsana Önem ve Değer Veririz

Ne olursa olsun karşımızdakine önem veririz. Birlikte iş yaptığımız herkes, kendisine özen gösterilmesini, değer verilmesini ister. Empati gibi büyük bir değere sahibiz. Başkalarına gösterdiğimiz empati sayesinde bize nerede ihtiyaç duyulduğunu ve yardımcı olmak için neler yapabileceğimizi kolayca anlayabiliriz. Gözlemleriz, dinleriz, anlarız ve yardımcı oluruz. Farklılıkları kucaklarız.

Teknolojiyi Takip Eder Kendimizi Geliştirmek İçin Çabalarız

Fırsatları kucaklıyor ve bu yolla gelişiyor, öğreniyoruz. Hem kendimize hem de birbirimize yatırım yapıyoruz. Bunu sadece bir kurum olarak değil, bireyler olarak da yapıyoruz. Kişisel gelişim ve organizasyonel gelişimle yaşamlarımızı daha da zenginleştiriyoruz. Karşımıza çıkan bütün fırsatları değerlendirmeye hazırız.

  • Aynı Gün Kargo ile Gönderim
  • Hızlı Destek
    0532 522 16 50
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • %100 Müşteri Memnuniyeti