Kurumsal

Çankıristal Çankırı Kaya Tuzu 2013 yılında kurulmuş ve ticari faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, onların güvenilir ve yaratıcı iş ortağı olmak kuruluş amacımız oldu.

Merkezi Ankara'da bulunan firmamız kaya tuzu ve ürünleri konusunda Türkiye genelinde toptan ve perakende satış yapmaktadır. Yeni bir vizyon ve hizmet anlayışıyla uzun yılların birikimlerini sizlerle buluşturmak, sizlere sağlıklı ve kaliteli ürünlerle sürekli bir hizmet sunmak firmamızın ana prensiplerindendir.

Çankıristal olarak hedefimiz firmamızın, müşterileri “Çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst” kurumsal bir şirket olarak tanınmasıdır. Kaliteyi hedefleyen firmalarla yapılan ortak çalışmalarımız, hedefimizde doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

  • Aynı Gün Kargo ile Gönderim
  • Hızlı Destek
    0532 522 16 50
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • %100 Müşteri Memnuniyeti