Yardımcı Olabilir miyiz?: 0532 522 16 50
ANA SAYFA  |  TESLİMAT BİLGİLERİ

TESLİMAT BİLGİLERİ

TESLİMAT BİLGİLERİ

Çoklu Paket Gönderimi

Birden fazla ürün satın alırsanız siparişiniz tek pakette size ulaşır. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı talep edilir.PTT kargo ile gelen ürünleri ,teslim sırasında kargo bedelini ve ürün bedellerini ödeyerek abilrsiniz.

Teslim Alma

Siparişiniz, kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

Gönderim Alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.

Ücretlendirme

Kargo ödemesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Ürün gönderimleri anlaşmalı PTT kargo şirketimiz tarafından uygun fiyatlarla yapılamkta olup, müşteri talebi doğrultusunda farklı bir kargo firması ile gönderim yapılabilir.

Teslimat Süresi

14:00'dan önce ödemesi yapılmış ve tarafımıza bildirilmiş siparişler aynı gün kargoya verilir. 14:00'dan sonraki siparişleriniz ise ertesi gün kargo ile tarafınıza gönderilir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.

Ürününüzün size ulaşmaması durumunda info@cankirikayatuzu.org veya 0532 522 16 50 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetleri servisimizle iletişime geçerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Paketleme

Çankıristal'de her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel kutularında, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.

VisaDiyalog Interaktif Medya Hizmetleri
Copyright © 2013 Çankıristal Kaya Tuzu Perakende Ve Toptan Satış - Ziyaretçi Sayacı - Web Yönetim Paneli
Tel: 0532 522 16 50 Adres: Münzeviler Caddesi No:19/B Abidinpaşa/Mamak-ANKARA